Bizi Arayın: 0 (535) 952 36 28
Bizi Arayın
0 (535) 952 36 28
Misafirimiz Olun
Mustafa Kemal Bulvarı No:131 Zeytinli

Hakkımızda

Köklü Yapımız

"Öz Aycan Mantolama" olarak Edremit Körfezi başta olmak üzere bir çok bölgede faaliyet gösteriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve üstlendiğiz misyonda müşterilerimize yüksek yaşam standartı sağlamayı nihai hedef olarak belirledik. Belirlenen zaman ve planda hiçbir aksama yaşanmadan işlerimizi teslim etmek için şevkle çalışıyoruz. Mantolama, söve imalatı, bina giydirme ve ısı yalıtım sistemlerinde kaliteli hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İlk Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz memnuniyetinizi her şeyden daha çok önemsiyor ve hassasiyetle üzerinde duruyoruz. Tüm hizmetlerimizi "%100 Memnuniyet Garantisi" kapsamında gerçekleştiriyoruz.

20 yllık piyasa tecrübesi...

Geniş Referans Yelpazemiz

İyi işçilik, kaliteli malzeme ve sağlam iş tecrübemizle hizmetimizi geniş bir yelpazeye ulaştırdık. Referanslarımız sayfasından yapılan çeşitli işlerimize ulaşabilirsiniz.

Yenilik ve Teknoloji Anlayışımız

Sektörümüzde işçiliğin, malzemenin ve hizmetin en yeni tekniklerini kullanıyoruz. Piyasadaki yenilikleri yakından takip ediyor ve hızlı bir şekilde değişikliklere adapte olarak her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.